Multibat PLUS opět ve východních Čechách!

 
multibat plus v2

Společnost Cemex Czech Republic, s.r.o. – závod Cementárna Prachovice ke konci roku 2019 ukončila výrobu svého cementového pojiva MULTIMALT. Z tohoto důvodu se letos v lednu a únoru paní Jaroslavě Špringlové, specialistce prodeje v naší cementárně, ozvalo několik firem z východních Čech a našich zákazníků, kteří mají pobočky v uvedeném regionu, s požadavkem, zda bychom jim mohli dodávat Multibat PLUS. „Východní Čechy bývaly ze začátku prodeje Multibatu PLUS regionem, kde jsme měli své zákazníky. S uvedením výrobku Profimalt (pozdější MULTIMALT) na trh jsme tyto pozice postupně ztratili. I když jsou už od nás trochu dál, a tím pádem je dražší doprava, chtěli jsme využít této příležitosti. Zároveň jsme řešili, jak to udělat, aby to bylo prospěšné nejen našim potencionálním zákazníkům, ale i cementárně,“ říká Jaroslava Špringlová. Navštívila je nebo jim zavolala a spolu s kolegyněmi ze zákaznického servisu sestavily plány rozvozů.

Od března 2020 jsme nově realizovali dodávku již do cca 10 větších stavebnin ve východních Čechách a potažmo i do menších stavebnin, které od těch větších odebírají. „Věřím, že se mi podaří dostat Multibat PLUS ještě do dalších stavebnin v tomto regionu. Jakmile to půjde, ráda bych navštívila další zákazníky v tomto kraji a nabídla jim náš Multibat PLUS. Jsem ráda, že i v této nejisté době se nám podařilo získat nová odbytiště, “ říká Jaroslava Špringlová.

Naší hlavní výhodou je, že díky okamžité reakci našeho obchodního útvaru jsme dokázali některé zákazníky oslovit rychleji než konkurenční cementárna na Moravě. Někde sehrála roli i vzdálenost, protože část východních Čech je pro konkurenci přeci jen již nerentabilní z důvodu dopravy.