Máme novou posilu obchodního týmu

 

Jako čerstvá posila obchodního oddělení v lednu nastoupil Jakub Timčo. Rodák z Brna a mladý talent k nám přichází z oboru Technických zařízení budov, kde se věnoval mimo jiné využívání odpadního tepla nebo výstavbě čistých laboratoří. V Lafarge Cement bude působit na nově vytvořené pozici Business Development Managera.

Jakub Timčo se v lednu 2023 stal naší novou posilou obchodního týmu. Na pozici Business Development Managera bude mít za cíl přinášet moderní produkty a řešení ze sesterských poboček skupiny Holcim v zahraničí a v úzké spolupráci s marketingovým týmem dále rozvíjet naše působení na českém trhu. 

Jak sám říká: „Po mém předchozím působení v malé firmě oboru realizace staveb a technologických celků je pro mě práce v čížkovické cementárně příjemnou změnou. V novém zaměstnání se těším především na další výzvy a podněty k osobnímu a profesnímu rozvoji, vhled do fungování výrobního a dodavatelského řetězce cementu a poznávání nových lidí.“ My pevně věříme, že bude u nás spokojený a bude ho práce naplňovat.

Jakub Timčo se ve volném čase rád vydá do přírody na kolo nebo lyže, ale jeho hlavním koníčkem je hudba. Koncerty si užívá nejen jako divák, ale také jako kytarista v rockové kapele.

Image
LF_posila_tymu

Podívejte se na náš tým