Kdo je v porotě evropského kola soutěže LHA?

 
a20 jury eur 1920x1281 1

Šestý cyklus mezinárodní soutěže LafargeHolcim Awards je otevřen pro přihlášky                      do 25. února 2020. Nadace LafargeHolcim v ní rozdá odměny pro nejlepší až do výše                2 milionů USD. O tom, jak podané přihlášky splňují stanovená kritéria a kdo se stane vítězem, rozhoduje porota.

 

Soutěž se může tradičně pochlubit vynikající porotou, složenou z předních evropských odborníků. Porotě evropského kola soutěže bude šéfovat architektka Jeannette Kuo. Dalšími členy jsou Kristiaan Borret (hlavní architekt regionu hlavního města Bruselu), Nuno Brandão Costa, zakladatel Brandão Costa Arquitectos (Portugalsko), Eva Pfannes, ředitelka společnosti Ooze Architects (Nizozemí), Sergei Tchoban, vedoucí architektonické kanceláře SPEECH a Managing Partner ve společnosti Tchoban Voss Architekten (Rusko / Německo) a Alexandre Theriot, zakládající partner a architekt ze studia BRUTHER (Francie / Švýcarsko).

Porotu doplní členové akademického výboru nadace LafargeHolcim: profesorka udržitelných stavebních technologií ze Švýcarského federálního technologického institutu v Lausanne Marilyne Andersen, Dirk Hebel, profesor udržitelného stavitelství z Technologického institutu v Karlsruhe společně s Christophem Levym, ředitelem R&D Construction Solutions, zastupujícím inovační centrum LafargeHolcim (Francie).

 

Webový formulář pro podávání přihlášek zde: https://application.lafargeholcim-awards.org/.

 

Kontakt:

Milena Hucanová

manažerka externí a interní komunikace

Tel: 420 416 577 215 

Mobil: 420 725 862 117 

milena.hucanova@lafargeholcim.com